KONST / Litografier / Färglitografi 16258264
nr 1625 8264
Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993. Färglitografi, bildmått: 50x67 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 04:50:07)
Uppdatera
Visning
fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6
Auktionen
avslutas:
måndag 3 juni kl 20:29:36
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor